Český západ, o.p.s.

27.3.2017

Je jaro, něco nového končí a něco začíná. Lidé do Českého západu přicházejí a také odcházejí. Rozšiřujeme naše služby, realizujeme nové projekty, a proto všechno také hledáme nové posily. V současné době stále hledáme NOVĚ vedoucího pracovníka pro tým sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Přidejte se k nám!

 

>>>
13.3.2017

Od ledna 2017 realizujeme nový projekt Cesta k rovnocennému vzdělávání podpořený Nadací Albatros. Jeho cílem je podpořit děti, žijící v sociálně vyloučených lokalitách, v jejich předškolní přípravě, ale také pro ně zajistit individuální podporu a odbornou pomoc tam, kde je to potřeba. Součástí projektu budou i volnočasové aktivity pro tuto skupinu dětí. Novinkou v naší činnosti bude například zprostředkování pravidelné hipoterapie pro čtyři vytipované děti. Více o projektu....

 

>>>
2.3.2017

Představujeme Vám rozhovor s naší ředitelkou Petrou Vodenkovou, který vznikl v rámci letního pobytu - kurzistů - romských novinářů, u nás v Českém západě. Více

>>>
Český západ » Fotogalerie

Fotogalerie

 

Aktuální fotografie z dění v Českém západu najdete na našem FB profilu.

Fotogalerie Aktivity pro děti a mládež Vám například přiblíží, jak se slaví Den dětí v Dobré Vodě, zavede Vás do Odpoledního klubu v Toužimi nebo Vám představí různé volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti.
Aktivity pro dospělé Fotogalerie Aktivity pro dospělé obsahuje fotografie z různých vzdělávacích kurzů a volnočaosových programů jako jsou například tvořivé dílny.
Komunitní aktivity Fotogalerie Komunitní aktivity Vám přiblíží například oslavu Svátku sousedů, soutěž O nejhezčí rozkvetlé okno či opravu panelového domu v Dobré Vodě.
Ostatní Fotogalerie Ostatní přibližuje například Dobrou Vodu a její okolí, krejčovskou dílnu Českého západu a vše další, co se nevešlo jinam. Nabízí také fotografie v tiskové kvalitě.

Ve fotogalerii Dobročinný obchod BUŤI si můžete prohlédnout, jak vypadal náš obchod v Plzni.

Možná by Vás zajímali i prezentace naší činnosti, kde jsou fotografie doplněny i textem.

Podporují nás: EU MPSV Nadační fond Znovuzrození Úřad práce Karlovy Vary Nadace ČEZ Úřad vlády ČR Karlovarský kraj Projekty OP LZZ >>>.

© Český západ, o.p.s. | design: AtelierPelc | realizace: Plus-Design.cz | přihlásit |

NAVRCHOLU.cz

Poskytujeme sociální služby

Ethnic Friendly zaměstnavatel

Český západ - Ethnic Friendly zaměstnavatel.

Ocenění Gypsy Spirit

Ocenění Gypsy Spirit 2009 pro Český západ

Poděkování Výboru dobré vůle

Poděkování Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje