Český západ, o.p.s.

27.3.2017

Je jaro, něco nového končí a něco začíná. Lidé do Českého západu přicházejí a také odcházejí. Rozšiřujeme naše služby, realizujeme nové projekty, a proto všechno také hledáme nové posily. V současné době stále hledáme NOVĚ vedoucího pracovníka pro tým sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Přidejte se k nám!

 

>>>
13.3.2017

Od ledna 2017 realizujeme nový projekt Cesta k rovnocennému vzdělávání podpořený Nadací Albatros. Jeho cílem je podpořit děti, žijící v sociálně vyloučených lokalitách, v jejich předškolní přípravě, ale také pro ně zajistit individuální podporu a odbornou pomoc tam, kde je to potřeba. Součástí projektu budou i volnočasové aktivity pro tuto skupinu dětí. Novinkou v naší činnosti bude například zprostředkování pravidelné hipoterapie pro čtyři vytipované děti. Více o projektu....

 

>>>
2.3.2017

Představujeme Vám rozhovor s naší ředitelkou Petrou Vodenkovou, který vznikl v rámci letního pobytu - kurzistů - romských novinářů, u nás v Českém západě. Více

>>>
Český západ » Jak nám pomoci?

Jak nám pomoci?

 

 Klub přátel Českého západu - banner

Rádi byste podpořili činnost Českého západu? Jsou naše aktivity blízké Vašemu srdci? Váháte, jak nám nejlépe pomoci? Vyberte si způsob, který pro Vás bude nejpříjemnější...

Fandíte naší činnosti? Patříte mezi přátele Českého západu nebo byste rádi rozšířili kruh našich nejbližších příznivců? Staňte se členem Klubu přátel a využívejte zároveň výhod, které svým dlouhodobým příznivcům nabízíme.

Chcete podpořit naše aktivity? Vítáme jakékoliv částky - malé nebo velké, pravidelné nebo jednorázové, bankovním převodem nebo složenkou.

Mohli byste nám poskytnout zajímavý materiální dar nebo službu? Rádi byste nás podpořili nákupem konkrétního potřebného vybavení? Nechte se inspirovat aktuálním seznamem vybavení, které sháníme!

Patříte mezi firmy, které uvažují společensky odpovědně? Rádi byste spojili podporu dobré věci s propagací Vaší společnosti? Podívejte se na naši nabídku možné firemní spolupráce. Nebráníme se jakýmkoliv novým zajímavým návrhům.

Jste organizace, která by ráda spojila své síly s naší dlouhodobou prospěšnou činností? Je Vám naše činnost sympatická natolik, že byste se chtěli stát naším partnerem? Nechte se inspirovat našimi návrhy na možnou partnerskou spolupráci nebo výčtem našich stávajích partnerů.

Uvažujete o novém zaměstnání? Je Vám sympatický náš pracovní tým? Co když hledáme právě vás? Nahlédněte na naši aktuální pracovní nabídku.

Rádi byste při studiu či zaměstnání pomáhali dobré věci? Hledáte možnosti, jak nejlépe strávit svůj volný čas ve prospěch druhých? Uvažujete o možnosti stát se dobrovolníkem? Využijte své schopnosti a připojte se k nám!

Rádi obklopujete sebe i své blízké originálními, kvalitními a ručně vyráběnými výrobky? Preferujete přírodní materiály z estetického hlediska nebo alergenních důvodů? Podívejte se na nabídku naší textilní dílny a podpořte nás zakoupením kvalitního výrobku!

Spravujete vlastní webové stránky nebo blog? Proč je nevyužít k propagaci dobré věci? Připravili jsme pro Vás hned několik druhů bannerů. Napadá Vás jiná možnost propagace naší činnosti, se kterou byste nám mohli pomoci? Podělte se s námi o Vaše nápady! Kontaktujte nás!

Máte plnou hlavu nápadů, které by mohly pomoci naší činnosti, ale nejste si jisti, zda by byla možná jejich realizace? Nebojte se a podělte se s námi o ně! 

Máte nějaké otázky? Neváhejte nás prosím oslovit například pomocí kontaktního formuláře.

Podporují nás: EU MPSV Nadační fond Znovuzrození Úřad práce Karlovy Vary Nadace ČEZ Úřad vlády ČR Karlovarský kraj Projekty OP LZZ >>>.

© Český západ, o.p.s. | design: AtelierPelc | realizace: Plus-Design.cz | přihlásit |

NAVRCHOLU.cz

Poskytujeme sociální služby

Ethnic Friendly zaměstnavatel

Český západ - Ethnic Friendly zaměstnavatel.

Ocenění Gypsy Spirit

Ocenění Gypsy Spirit 2009 pro Český západ

Poděkování Výboru dobré vůle

Poděkování Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje