Český západ, o.p.s.

27.3.2017

Je jaro, něco nového končí a něco začíná. Lidé do Českého západu přicházejí a také odcházejí. Rozšiřujeme naše služby, realizujeme nové projekty, a proto všechno také hledáme nové posily. V současné době stále hledáme NOVĚ vedoucího pracovníka pro tým sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Přidejte se k nám!

 

>>>
13.3.2017

Od ledna 2017 realizujeme nový projekt Cesta k rovnocennému vzdělávání podpořený Nadací Albatros. Jeho cílem je podpořit děti, žijící v sociálně vyloučených lokalitách, v jejich předškolní přípravě, ale také pro ně zajistit individuální podporu a odbornou pomoc tam, kde je to potřeba. Součástí projektu budou i volnočasové aktivity pro tuto skupinu dětí. Novinkou v naší činnosti bude například zprostředkování pravidelné hipoterapie pro čtyři vytipované děti. Více o projektu....

 

>>>
2.3.2017

Představujeme Vám rozhovor s naší ředitelkou Petrou Vodenkovou, který vznikl v rámci letního pobytu - kurzistů - romských novinářů, u nás v Českém západě. Více

>>>
Český západ » Jak nám pomoci? » Podpořte nás!

Podpořte nás!

 

Klub přátel Českého západu - banner

Chcete se stát naším dárcem? Váháte, jak nejlépe a nejsnáze podpořit naši činnost? Vyberte si z následující nabídky různých druhů podpory tu, která pro Vás bude nejvhodnější.

Jakým způsobem nás můžete podpořit?

 

Přidejte se k nám! Staňte se členem Klubu přátel a využívejte zároveň výhod, které svým dlouhodobým příznivcům nabízíme.

Podpořte naši činnost finančním darem! Využít můžete formu trvalého příkazu, jednorázového  příkazu k úhradě nebo pomocí složenky vyplněné v náš prospěch.

Podpořte naši činnost materiálním darem nebo darovanou službou! I darem konkrétní věci nebo služny můžete výrazně podpořit naše aktivity.

Děkujeme, že jste se rozhodli zvážit možnost podpory naší organizace Český západ. Pro více informací o možnosti podpory kontaktujte našeho fundraisera.

Podporují nás: EU MPSV Nadační fond Znovuzrození Úřad práce Karlovy Vary Nadace ČEZ Úřad vlády ČR Karlovarský kraj Projekty OP LZZ >>>.

© Český západ, o.p.s. | design: AtelierPelc | realizace: Plus-Design.cz | přihlásit |

NAVRCHOLU.cz

Poskytujeme sociální služby

Ethnic Friendly zaměstnavatel

Český západ - Ethnic Friendly zaměstnavatel.

Ocenění Gypsy Spirit

Ocenění Gypsy Spirit 2009 pro Český západ

Poděkování Výboru dobré vůle

Poděkování Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje