Český západ, o.p.s.

27.3.2017

Je jaro, něco nového končí a něco začíná. Lidé do Českého západu přicházejí a také odcházejí. Rozšiřujeme naše služby, realizujeme nové projekty, a proto všechno také hledáme nové posily. V současné době stále hledáme NOVĚ vedoucího pracovníka pro tým sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Přidejte se k nám!

 

>>>
13.3.2017

Od ledna 2017 realizujeme nový projekt Cesta k rovnocennému vzdělávání podpořený Nadací Albatros. Jeho cílem je podpořit děti, žijící v sociálně vyloučených lokalitách, v jejich předškolní přípravě, ale také pro ně zajistit individuální podporu a odbornou pomoc tam, kde je to potřeba. Součástí projektu budou i volnočasové aktivity pro tuto skupinu dětí. Novinkou v naší činnosti bude například zprostředkování pravidelné hipoterapie pro čtyři vytipované děti. Více o projektu....

 

>>>
2.3.2017

Představujeme Vám rozhovor s naší ředitelkou Petrou Vodenkovou, který vznikl v rámci letního pobytu - kurzistů - romských novinářů, u nás v Českém západě. Více

>>>

Klub přátel Českého západu

 

Český západ pro své příznivce připravil Klub přátel Českého západu. Členem klubu se může stát každý, komu je blízká naše činnost.

Jaké jsou podmínky členství v Klubu přátel?

Členem klubu se stane každý, kdo vyplní níže uvedený registrační formulář a daruje Českému západu roční příspěvek na podporu naší činnosti na bankovní účet 0803288319/0800.

Pro fyzické osoby činí minimální roční členský příspěvek 1200 Kč a výše. Příspěvek je možné uhradit jednorázově nebo trvalým bankovním příkazem (například každý měsíc 100 Kč).

Pro právnické osoby činí minimální roční členský příspěvek 4800 Kč a výše. Příspěvek je také možno uhradit jednorázově nebo trvalým bankovním příkazem (například každý měsíc 400 Kč).

Jaké jsou výhody členství v Klubu přátel?

  • členská karta,
  • jeden výrobek ročně z naší dílny zdarma,
  • informační zpravodaj Zprávy z Českého západu,
  • výroční zpráva,
  • pozvánky na akce pořádané sdružením.

Jako bonus pro všechny individuální dárce – členy Klubu přátel nabízíme: slevu 10 % na veškeré výrobky z naší textilní dílny.

Naopak pro firemní členy Klubu přátel jsme připravili jiný bonus: pozitivní prezentaci firemních členů Klubu přátel na našich webových stránkách v sekci dárců a sponzorů a možnost propagace členství v Klubu přátel na webových stránkách nebo v informačních materiálech dárcovské společnosti. 

V případě Vašeho zájmu s Vámi uzavřeme darovací smlouvu. Samozřejmostí je možnost zaslání souhrnného potvrzení o výši daru pro finanční úřad na konci roku pro všechny členy.

Pro více informací nás neváhejte prosím kontaktovat na emailové adrese: darci(zavináč)cesky-zapad.cz nebo telefonu fundraisera 607 405 433. Děkujeme.

Stát se členem Klubu přátel Českého západu je snadné! Stačí se rozhodnout, jakou částku nám chcete darovat, vyplnit níže uvedenou přihlášku a zadat příkaz k úhradě nebo trvalý příkaz ve Vaší bance, případně použít složenku. Děkujeme.

Finanční příspěvek můžete uhradit jednorázovou platbou, nebo trvalým měsíčním příkazem ve výši alespoň 100 (400) Kč měsíčně na účet č. 0803288319/0800, Česká spořitelna a.s. Prosím, sdělte nám, jaký způsob platby využijete, abychom mohli snadněji Vaší platbu identifikovat:
Roční dary ve výši alespoň 1000 (2000) Kč jsou u fyzických (právnických) osob odečitatelné od základu daně. Rádi Vám zašleme potvrzení. Více informací o daňovém zvýhodnění dárců zde.
Souhlasím s tím, aby mnou poskytnuté osobní údaje v tomto formuláři byly až do odvolání používány organizací Český západ se sídlem Dobrá Voda 52, 364 01 Toužim v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb. o ochraně osobních údajů, a to za účelem zasílání informačních materiálů a ke komunikaci se členy Klubu přátel Českého západu. Český západ, o.p.s., se tímto zavazuje, že tyto údaje neposkytne žádnému dalšímu subjektu.
Zde nám můžete zanechat vzkaz:
12 + 7 =
Vyřešte jednoduchou matematickou rovnici a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

Podporují nás: EU MPSV Nadační fond Znovuzrození Úřad práce Karlovy Vary Nadace ČEZ Úřad vlády ČR Karlovarský kraj Projekty OP LZZ >>>.

© Český západ, o.p.s. | design: AtelierPelc | realizace: Plus-Design.cz | přihlásit |

NAVRCHOLU.cz

Poskytujeme sociální služby

Ethnic Friendly zaměstnavatel

Český západ - Ethnic Friendly zaměstnavatel.

Ocenění Gypsy Spirit

Ocenění Gypsy Spirit 2009 pro Český západ

Poděkování Výboru dobré vůle

Poděkování Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje