Český západ, o.p.s.

27.3.2017

Je jaro, něco nového končí a něco začíná. Lidé do Českého západu přicházejí a také odcházejí. Rozšiřujeme naše služby, realizujeme nové projekty, a proto všechno také hledáme nové posily. V současné době stále hledáme NOVĚ vedoucího pracovníka pro tým sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Přidejte se k nám!

 

>>>
13.3.2017

Od ledna 2017 realizujeme nový projekt Cesta k rovnocennému vzdělávání podpořený Nadací Albatros. Jeho cílem je podpořit děti, žijící v sociálně vyloučených lokalitách, v jejich předškolní přípravě, ale také pro ně zajistit individuální podporu a odbornou pomoc tam, kde je to potřeba. Součástí projektu budou i volnočasové aktivity pro tuto skupinu dětí. Novinkou v naší činnosti bude například zprostředkování pravidelné hipoterapie pro čtyři vytipované děti. Více o projektu....

 

>>>
2.3.2017

Představujeme Vám rozhovor s naší ředitelkou Petrou Vodenkovou, který vznikl v rámci letního pobytu - kurzistů - romských novinářů, u nás v Českém západě. Více

>>>
Český západ » Jak nám pomoci? » Staňte se naším sponzorem!

Staňte se naším sponzorem!

 

Patříte mezi firmy, které uvažují společensky odpovědně? Rádi byste spojili podporu dobré věci s propagací Vaší společnosti? Chtěli byste se stát naším sponzorem?

Jakým způsobem nás můžete podpořit?

 

  • Finanční podporou

Podpořte naši činnost finančním darem nebo sponzorským příspěvkem! Můžete se tak stát sponzorem konkrétních projektů sdružení, konkrétních aktivit pro děti, aktivit pro dospělé nebo partnerem celého sdružení.

  • Materiální podporou

Dáváte přednost věcné podpoře? Podpořte naši činnost materiálním darem! I darem konkrétní věci můžete výrazně podpořit naše aktivity. Více >>>

  • Poskytnutím služby

Jste firma, která nás může podpořit bezplatným poskytnutím služby? I darem konkrétní služby můžete výrazně podpořit naše aktivity.

  • Členstvím v Klubu přátel

Přidejte se k nám! Staňte se firemními členy Klubu přátel Českého západu a využívejte zároveň výhod, které svým dlouhodobým příznivcům nabízíme.

  • Propagací naší organizace

Nabídněte svým zaměstnancům možnost stát se členy Klubu přátel Českého západu, uspořádejte firemní sbírku pro naší organizaci, nebo nám nabídněte prezentaci na Vaší firemní akci.

  • Firemním dobrovolnictvím

Umožněte svým zaměstnancům, aby pomáhali v naší organizaci jako dobrovolníci a získali tak cenné zkušennosti z neziskového sektoru a dobrý pocit z pomoci druhým.

 

Děkujeme, že jste se rozhodli zvážit možnost podpory naší organizace Český západ. Pro více informací o možnosti podpory kontaktujte našeho fundraisera.

 

Podporují nás: EU MPSV Nadační fond Znovuzrození Úřad práce Karlovy Vary Nadace ČEZ Úřad vlády ČR Karlovarský kraj Projekty OP LZZ >>>.

© Český západ, o.p.s. | design: AtelierPelc | realizace: Plus-Design.cz | přihlásit |

NAVRCHOLU.cz

Poskytujeme sociální služby

Ethnic Friendly zaměstnavatel

Český západ - Ethnic Friendly zaměstnavatel.

Ocenění Gypsy Spirit

Ocenění Gypsy Spirit 2009 pro Český západ

Poděkování Výboru dobré vůle

Poděkování Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje

Asociace Nevládních Neziskových Aktivit Karlovarského Kraje