Červenec 29, 2017

Sponzoring a dárcovství

Patříte mezi firmy, které uvažují společensky odpovědně? Rádi byste spojili podporu dobré věci s propagací Vaší společnosti? Chtěli byste se stát naším sponzorem?

Jakým způsobem nás můžete podpořit?

 

  • Finanční podporou

Podpořte naši činnost finančním darem nebo sponzorským příspěvkem! Můžete se tak stát sponzorem konkrétních projektů sdružení, konkrétních aktivit pro děti, aktivit pro dospělé nebo partnerem celého sdružení.

  • Materiální podporou

Dáváte přednost věcné podpoře? Podpořte naši činnost materiálním darem! I darem konkrétní věci můžete výrazně podpořit naše aktivity.

  • Poskytnutím služby

Jste firma, která nás může podpořit bezplatným poskytnutím služby? I darem konkrétní služby můžete výrazně podpořit naše aktivity.

  • Členstvím v Klubu přátel

Přidejte se k nám! Staňte se firemními členy Klubu přátel Českého západu a využívejte zároveň výhod, které svým dlouhodobým příznivcům nabízíme.

  • Propagací naší organizace

Nabídněte svým zaměstnancům možnost stát se členy Klubu přátel Českého západu, uspořádejte firemní sbírku pro naší organizaci, nebo nám nabídněte prezentaci na Vaší firemní akci.

  • Firemním dobrovolnictvím

Umožněte svým zaměstnancům, aby pomáhali v naší organizaci jako dobrovolníci a získali tak cenné zkušennosti z neziskového sektoru a dobrý pocit z pomoci druhým.

 

Děkujeme, že jste se rozhodli zvážit možnost podpory naší organizace Český západ. Pro více informací o možnosti podpory kontaktujte našeho fundraisera.